Kontakt Jazyk CZ
Úvod Dokumenty Stoly Smart

Stoly Smart

Teqball Smart


Teqball SMART je fantastická mobilní verze stolu Teqball ONE. Je to krásný designový a inovativní kus sportovního vybavení, které bylo vyrobena pro nový sport, založený na fotbalu – teqball.

Teqballové stoly jsou vyrobeny za dosažení nejvyšších standardu kvality a odolnosti. Teqball SMART Vám umožní snadné přesunutí stolu do jakékoliv lokace – venkovní či vnitřní. To umožňují pohyblivá a uzamykatelná kolečka a jeho skládací struktura. Složení stran stolů nahoru umožní ušetřit místo po každém tréninku.

Teqball SMART může být složen pouze z jedné strany, to Vám umožní individuální trénink a rozvoj techniky. Sít je pevná a odolná nárazům míče, míč se od ní vždy dokonale odrazí, takže sen o nepřerušené hře se tak stává skutečností. Struktura stolu Teqball SMART Vám společně s pravidly zprostředkovává zábavu a hru, kde nezáleží na štěstí, ale na opravdovém umění hráčů.

Základní charakteristika stolu Teqball SMART

  • pro užití venku i v hale
  • voděodolný
  • odolný UV záření
  • skladný
  • mobilní

Hlavní partneři

Sportfotbal.cz AB design Czech s.r.o. gScore

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru