Kontakt Jazyk CZ
Úvod Novinky Společnost SportFotbal s.r.o. vstupuje do světa teqballu

Detail novinky

06.04.2021

SportFotbal s.r.o., který patří k největším tuzemským fotbalovým obchodům, se stal novým partnerem České asociace teqballu.

Spojení tradičního sportovního obchodu s novým moderním sportem je zajímavou výzvou, která obohatí české sportovní prostředí.

Toto spojení s sebou přineslo několik novinek. Kromě fotbalového vybavení nyní SportFotbal rožšířil svůj sortiment také o věci pro teqball, nyní tak lidé mohou na eshopu zakoupit například stoly na teqball, brzy se také fanoušci tohoto nového sportu dočkají možnosti nakoupit věci z teqball fanshopu.

Další novinkou pak je vybavení přímo členů CATEQ a české teqballové reprezentace, ta nyní nově bude oblékat značku PUMA.

"Je to velká možnost, jak teqball přiblížit více českým lidem a pomůže tak rozvíjet jeho velký potenciál. Teqball se po celém světě těší velké oblibě a nesměle se hlásí o účast na olympijských hrách. Věříme, že tato spolupráce pomůže růstu českého teqballu, zájmu lidí o něj a růstu členské základny. Toto vše jsou body podstatné k udržení se mezi světovou elitou, do které se prozatím řadíme" , prohlásil prezident České asociace teqballu, Vlastimil Báča.

Bonusový program pro hráče teqballu

Díky této nové spolupráci pak každý člen CATEQ může využít zajímavých obchodních výhod na eshopu www.sportfotbal.cz. I díky tomu teqballové kluby mohou výhodně vybavit své hráče a hráči si mohou dokoupit potřebné tréninkové vybavení či oblečení. Zmíněné slevy zahrnují následující značky:

Puma - sleva 30%
Adidas - sleva 20%
Uhlsport - sleva 20%
Reusch - sleva 20%

 

Jak získat slevu na nákup:

Další novinky

17.07.2020 Teqball All-Star game

Václav Kadlec a Tomáš Necid, to je duo, které se v minulosti postaralo o nejednu radostnou chvilku všech českých fotbalových příznivců. Nyní tito zkušení matadoři přijali novou výzvu, teqball. Teqball je stále v Česku na začátku své existence, ...

04.07.2020 Václav Kadlec ambasador CATEQ

Václav Kadlec hlavní tváří českého Teqballu.

Hlavní partneři

Sportfotbal.cz AB design Czech s.r.o. gScore

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru