Kontakt Jazyk CZ
Úvod Detail turnaje Choceň Challenger Cup

Detail turnaje

Choceň Challenger Cup

09.02.2020
Výsledky Informace o hlavním hřišti
Organizátor Česká Asociace Teqballu z.s.
E-mail info@cateq.cz

Turnaj Challenger je mezinárodní turnaj, jehož výsledky jsou započítávány do světového žebříčku hráčů. Tento žebříček následně slouží k nasazování týmů na velké turnaje, včetně mistrovství světa nebo turnaje mistrů.

9.2.2020 se tak v Chocni sejde světová elita vedena mistry světa - týmem Maďarska.  Představí se ale i vícemistři z Černé hory, nebo dalších 10 národností. Želízkem v ohni pak budou domácí hráči, pro které doufáme, diváci vytvoří parádní atmosféru. Za české barvy se představí i dvojice Macurek / Flaks, která to na minulém MS dotáhla až na 6. místo.

Bude to velký turnaj, který na našem území zatím nemá obdoby, proto neváhejte a rezervujte si nedělní den na tento skvělý turnaj. Obsazení nám napovídá, že o zábavu nebude nouze.

kdy: 9.2.2020
kde: ZŠ. Svatopluka Čecha, Choceň
jak: od 10h základní skupiny
         od 15h play off

Status turnaje Max.počet hráčů Počet kategorií? Počet registrovaných? Počet týmů?
Ukončeno, výsledky 64 1 67 42

Partneři turnaje

Cukrárna U Antona Invia Choceň s.r.o. Peliny Papu Cafe Ekola České Libchavy s.r.o. Femar Choceň s.r.o. Autoneum AB design Czech s.r.o.

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru