Úvod Novinky Eurosport ukáže teqball světu

Detail novinky

26.06.2019

Teqball na Eurosportu

Teqball stále nabírá na intenzitě a poté, co byl rozpoznám olympijskými výbory Asie a Afriky, přišla další skvělá zpráva v podobě dohody mezi FITEQ (mezinárodní federace teqballu) a mezi největší sportovní televizí Eurosport.

Eurosport tak získal vysílací práva na přenos světových turnajů, mimo jiné i 3. mistrovství světa, jehož datum a místo je stále nezveřejněné.

Pro další rozvoj tohoto sportu je to vynikající zpráva, která zcela jistě ukáže teqball milionům nových lidí a případných sponzorů. Dohoda zajišťuje přenos do 54 evropských  a stejného počtu asijských zemí.

Dohoda byla uzavřena na Afrických hrách v Kapverdách, kterých se účastnilo 14. afrických zemí a také VIP tým ve složení Douglas Costa (Juventus Turín) a Natalia Guitler.

 

Další novinky

14.06.2019 Rozhovor - Tomáš Macurek

Přinášíme vám rozhovor s jedním z nejzkušenějších českých hráčů teqballu u nás - Tomášem Macurkem. Ten zavzpomínal na MS a také prozradil, co pro něj teqball znamená.

10.06.2019 TeqFriendly ČR - Polsko

Historicky první přátelské mezistátní utkání v Teqballu mezi týmem ČR a Polska.

Hlavní partneři

gScore Sportfotbal.cz AB design Czech s.r.o.

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru