Úvod Novinky TeqFriendly ČR - Polsko

Detail novinky

10.06.2019

Dne 29.6. 2019 se můžete těšit na bitvu mezi výběrem ČR a výběrem Polska. Polsko je dlouhodobě úspěšný tým, který sbírá přední umístění na významných turnajích. Za zmínku zcela jistě stojí třetí místo v singlech z MS 2018 v Reims, které vybojoval Adrian Duszak, nebo také druhé a čtvrté místo na mezinárodním turnaji Warsaw Cup.

Týmy se utkají ve dvou zápasech v singlech a dvou zápasech doublech.

Přátelské utkání se uskuteční jako součást MČR v singlech v nohejbalu v Čelákovicích.  Zápas samotný začne od 14h, před i po tomto utkání bude možnost vyzkoušet si teqball pro veřejnost.

 

Širší nominace České republiky:

Jan Andrýs, Lukáš Flaks, Tomáš Macurek, David Kratochvíl, Roman Lambert, Lukáš Rosenberk, Jakub Ftačník, David Kratochvíl

Další novinky

29.06.2019 Report TeqMasters Čelákovice - singles

Dne 19.5.2019 se uskutečnil první turnaj singlů, který byl okořeněn mezinárodní účastí.

31.03.2019 Report z Warsawa Cup

V polské Varšavě se dne 30.3. 2019 konal první velký mezinárodní pohár v teqballu. Polští kolegové byli tak prvním národem, který uspořádal nějaký turnaj mezinárodní úrovně. Jaké máme s odstupem času pocity?  To vše a mnohem více se dozvíte dále....

Hlavní partneři

Sportfotbal.cz gScore AB design Czech s.r.o.

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru