Úvod Novinky Report TeqMasters Čelákovice - singles

Detail novinky

29.06.2019

Report TeqMasters Čelákovice - singles

ČR má za sebou TeqMasters Čelákovice - singles. Velice silný lineup dával tušit kvalitní zápasy, což se také vyplnilo. Ikdyž turnaj poznamenalo brzké limitující zranění jednoho z favoritů Adrian Duszak  a nízká účast diváků, i tak můžeme hovořit o úspěšném turnaji.

Základní skupiny hladce prošli favorité z Maďarska. Zlepšující se výkony předvedl i náš ambasador Jakub Podaný nebo viceprezident CATEQ Roman Lambert, bojoval i David Kratochvíl, pro kterého to byla premiéra proti zahraničním hráčům. Do KO části, dle očekávání, prošel ze třetího místa i Tomáš Macurek.

Ten se pak porval o semifinále s  Julien Grondin (0-2) a Lukáš  Flaks se utkal s Grzegorz Staśkiewicz. Zejména Lukášův výkon byl skvělý, ikdyž nakonec na postup nestačil ( 1-2).

Do finálních bojů nakonec s přehledem prošli Csaba Bányik a Ádám Blázsovics. Tento vyrovnaný zápas byl jak z jiného světa. Neskutečné výměny došly až do třetího rozhodujícího setu. Toto nádherné a fyzicky náročné utkání nakonec vyhrál Adam Blászovics. V boji o třetí místo si pak poradil skvěle hrající Julien Grondin s bojujícim Gregorem Staszkiewiczem.

🏆Ádam Blászovics
🥈Csaba Banyik
🥉Julien Grondin

Velká gratulace patří vítězům a mnoho díků všem hráčům za jejich účast. Také moc děkujeme celému týmu Teqball Czech republic, který se postaral o bezproblémový chod turnaje. Přejeme všem hráčům hladký návrat domů a budeme se těšit na další možnost změřit síly.

Další novinky

31.03.2019 Report z Warsawa Cup

V polské Varšavě se dne 30.3. 2019 konal první velký mezinárodní pohár v teqballu. Polští kolegové byli tak prvním národem, který uspořádal nějaký turnaj mezinárodní úrovně. Jaké máme s odstupem času pocity?  To vše a mnohem více se dozvíte dále....

10.03.2019 Report z TeqMasters Choceň

Česká republika za sebou má první turnaj v Teqballu, který hostilo město Choceň. Jak celý turnaj probíhal a dopadl ?

Hlavní partneři

AB design Czech s.r.o. Sportfotbal.cz gScore

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru