Úvod Novinky Léto s teqballem

Detail novinky

26.07.2019

Léto s Teqballem

Vše odstartovala 1.6. akce ve Velkém Meziříčí, kde jsme teqball prezentovali těm nejmenším sportovcům, kteří se chystají na hvězdnou dráhu. Velkým bonusem této akce bylo setkání s Theo Gebre Selassiem, který si teqball velice rychle oblíbil.

Video Teqballu s Theem
https://www.youtube.com/watch?v=f7FHPjzHEu8&t=53s

Souběžně s tím nás mohli vidět návštěvníci na Decathlon Sportovních hrách v Hradci Králové.
video: https://www.facebook.com/hradeckesportovnihry/videos/1253202931515796/

Další zastávkou byly oslavy 75.let fotbalu v Dolní Dobrouči, kde stůl opět vidělo spousta návštěvníků, v čele s hráčem Bohemians Praha 1905 - Kamilem Vackem.

Pokračovali jsme na charitativní akci Nadace Jakuba Voráčka, kde stůl byl návštěvníkům plně k dispozici po celý den. Také jsme měli tu čest prezentovat hru před celým stadionem, před velice zajímavým utkáním Real Top Praha vs tým Jakuba Voráčka.

Ve stejný den byl teqball součástí oslav 100 let fotbalu v Sezemicích, kde teq potkal i slavný místní rodák Jiří Skalák.

Následovalo přátelské utkání mezi ČR a Polskem, které se konalo při Mistrovství ČR v nohejbalu v Čelákovicích.
Video z akce: https://www.youtube.com/watch?v=GvdGO7CO9ZA

Ohromný zásah do černého nás potkal díky spolupráci a videu s druholigovým fotbalistou a uznávaným youtuberem Janem Mejdrem alias Magicianem.
https://www.youtube.com/watch?v=TmSTpvYnXaU&t=29s

Letní prázdniny odstartoval Luděk Zelenka s jeho fotbalovým kempem. Více jak stovka dětí a hostů tak mohla proniknout do záludností tohoto sportu a užít si spoustu zábavy.
Kromě hráčů a trenérů si teqball zahrál i známý český zpěvák Jakub Děkan.

Videa z tohoto kempu naleznete na youtube 
https://www.youtube.com/channel/UCepzSrgK9pu41Rz9PMZ-wBA

Následoval parádní kemp, jehož patronem je nynější asistent trenéra AC Sparta Praha - Jiří Saňák. I zde jsme si užili mnoho zábavy a dětské radosti ze hry.

Stejnou měrou si pak tequ užil i Nový Bydžov na Tarzanově fotbalovém kempu.

Stůl byl také celý den v permanenci na akci Míčový sedmiboj dvojic v Sudslavě u Chocně

Poté přišel kemp Marka Matějovského. Zde si teqball zahrál jak on, tak jeho spoluhráč Daniel Pudil a také 6ti násobný mistr ČR ve freestyle fotbale - Petr "Kari" Karásek.
video: https://www.facebook.com/teqballczech/videos/876809379370553/

Pozvánku jsme přijali i od významné akademie Volf Soccer Academy, která působí a vychovává talenty po celém světě. 
video: https://www.facebook.com/VolfSoccerAcademy/videos/3272086229572212/

Během toho o teqballu vyšel článek i na sport.cz.
https://www.sport.cz/fotbal/ostatni/clanek/1124221-madarsky-sport-uchvatil-brazilce-ted-se-prosazuje-i-v-cesku.html

20.7. pak přišel první český turnaj na pláži. Konal se v ATC Merkur Pasohlávky. Turnaji předcházela dvoudenní prezentace teqballu v centru kempu. I zde jsme s teqballem seznámili stovky lidí.

Na dalším kempu - tentokráte týmu SK Slavia Praha, si další mladí fotbalisté vyzkoušeli své technické dovednosti. To vše pak podtrhla návštěva hráčů "A" týmu Tomáše Součka a Jaromíra Zmrhala.
video: https://www.facebook.com/teqballczech/videos/364755267486905/

Červenec bude zakončen beach turnajem v Ústí nad Labem, kde jsou nahlášení mimo jiné i brazilští futsalisté Rodrigo Taverna a Jeronimo, hrající za  Svarog Teplice. Účast přislíbil i jediný český střelec na ME-19 - Vasil Kušej.

V srpnu nás pak čekají dvě ohromné akce - Sportovní Park Pardubice a hudebně sportovní festival Sun on Lake. I zde očekáváme více jak deset tisíc lidí, kteří teqball uvidí či vyzkouší.

Rozhodně to není vše a my jsme moc rádi, že vás teqball baví a zajímá.  Tak, jak teqball prochází českem, poznáváme skvělé lidi a budujeme českou TeqFamily.

Děkujeme, že jste s námi, že jste TEQ.

 

 

Další novinky

26.06.2019 Eurosport ukáže teqball světu

Teqball je jeden z nejrychleji se rozvíjejících sportů na světě, to ještě více podpoří Eurosport, který s teqballem navázal spolupráci.

14.06.2019 Rozhovor - Tomáš Macurek

Přinášíme vám rozhovor s jedním z nejzkušenějších českých hráčů teqballu u nás - Tomášem Macurkem. Ten zavzpomínal na MS a také prozradil, co pro něj teqball znamená.

Hlavní partneři

Sportfotbal.cz gScore AB design Czech s.r.o.

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru