Kontakt Jazyk CZ
Úvod Novinky Mistrovství světa v teqballu 2022

Detail novinky

23.11.2022

FITEQ s potěšením oznamuje, že německé město Norimberk přivítá na mistrovství světa v teqballu 2022 nejlepší světové teqery.

Akce se bude konat od 23. do 27. listopadu 2022 a je to poprvé, co Německo hostí nejprestižnější soutěž v teqballu. Stejně jako v roce 2021 bude existovat pět kategorií: dvouhra a čtyřhra mužů a žen a smíšená čtyřhra.

Mistrovství světa se bude konat v nejmodernější aréně Kia Metropol, která je jedním z předních německých krytých víceúčelových hal. Sportovci a fanoušci mohou očekávat festivalovou atmosféru, kde soutěžící bojují o šanci stát se mistrem světa.

Sportovci se budou v nadcházejících týdnech kvalifikovat prostřednictvím národních kvalifikačních akcí, před vyhlášením jednoho zástupce za každou zemi ve dvouhře a až tří zástupců (včetně rezervy) ve čtyřhře. Kompletní podrobnosti o kvalifikační cestě naleznete zde.

 

Další novinky

01.10.2022 Výsledky 1. kvalifikačního turnaje na EH

Ve dnech 29.9 - 1.10. 2022 hostila Budapešť turnaj Evropské série, jenž byl zároveň první ze čtyř turnajů, sloužících ke kvalifikaci na EH.

29.09.2022 Cesta na Evropské hry začíná

Každý sportovec má nějaké sny. Pro mnohé tímto snem může být účast na olympijských hrách. Českým hráčům teqballu se tento sen může brzy splnit, alespoň částečně.

Hlavní partneři

Sportfotbal.cz AB design Czech s.r.o. gScore

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru