Kontakt Jazyk CZ
Úvod Členství CATEQ Registrace hráče

Registrace hráče

Registrace hráče - člena TEQBALL v rámci CATEQ


Pomocí této registrace získáte možnost využívat členství CATEQ na všech místěch s TEQBALL a zároveň využívat celý systém gScore.eu, který přináší mnoho výhod pro správu Vašich profilů a možností v rámci TEQBALL. V případě, že se nechcete stát členy a chcete se pouze zaregistrovat na nějaký z turnajů, prosíme využijte přímé registrační odkazy na jednotlivých turnajích.

Upozornění:

V případě, že jste již někdy v minulosti odehrál nějaký turnaj evidovaný na portálu gScore.eu, prosíme zjistěte si, jestli jste již registrovaným hráčem portálu pomocí tohoto odkazu a vyhledávání na dané stránce. Předejdete tím několikanásobné registraci a následnému párování účtů. Pokud již Váš účet na portálu gScore.eu existuje a chcete se stát členy CATEQ, postupujte dle pokynů na stránce Členství CATEQ a jako variabilní symbol použijte ID hráče, který naleznete na detailu svého veřejného profilu na gScore.eu. Pro získání přístupového jména a hesla nás kontaktujte na této stránce.

Přihlašovací informace

Základní informace

Kontaktní informace

Další informace

Hlavní partneři

AB design Czech s.r.o. Sportfotbal.cz gScore

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru