Úvod Novinky Challenger Cup Choceň

Detail novinky

09.02.2020

Challenger Cup Choceň

Turnaj Challenger je mezinárodní turnaj, jehož výsledky jsou započítávány do světového žebříčku hráčů. Tento žebříček následně slouží k nasazování týmů na velké turnaje, včetně mistrovství světa nebo turnaje mistrů.

9.2.2020 se tak v Chocni sejde světová elita vedena mistry světa - týmem Maďarska.  Představí se ale i vícemistři z Černé hory, nebo dalších 10 národností. Želízkem v ohni pak budou domácí hráči, pro které doufáme, diváci vytvoří parádní atmosféru. Za české barvy se představí i dvojice Macurek / Flaks, která to na minulém MS dotáhla až na 6. místo.

Bude to velký turnaj, který na našem území zatím nemá obdoby, proto neváhejte a rezervujte si nedělní den na tento skvělý turnaj. Obsazení nám napovídá, že o zábavu nebude nouze.

kdy: 9.2.2020
kde: ZŠ. Svatopluka Čecha, Choceň
jak: od 10h základní skupiny
         od 15h play off

Další novinky

16.12.2019 Novinky pro rok 2020

Rok 2020 bude zaměřen zejména na nábor nových hráčů, kteří by se teqballu začli věnovat. Přečtěte si, jaké novinky vás čekají v následujicím roce.

07.12.2019 Historický úspěch pro český teq

Český republika rozhodně nebyla na MS pouze do počtu.

Hlavní partneři

Sportfotbal.cz gScore AB design Czech s.r.o.

Základní informace

Historie teqballu v ČR se začala psát na začátku roku 2019, kdy byla založena Česká Asociace Teqballu - CATEQ, která se stala členem Fédération Internationale de Teqball - FITEQ.

Důležité odkazy

The FITEQ – Fédération Internationale de Teqball logo gScore logo

Mediální partneři


Najdete nás na sociálních sítích

CATEQ na Instagramu CATEQ na Facebook CATEQ na Twitteru